HAKKIMIZDA

KAYRA YALITIM Ailesi Olarak; Siz Değerli Müşterilerimize hizmet vermek, yalıtım konusunda engin bilgilerimizi sizlerle paylaşabilmek ve yine sizlerin memnuniyetiyle sektörün en iyisi olma yolunda ilk adımı attık ve şirketimizi İstanbul’ da kurduk. Gerek şirketimizin büyümesi ve gerekse yalıtım sektörünü daha yakından takip ederek sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek amacıyla, İstanbul’da KAYRA YALITIM firması bünyesinde belli tecrübeler edinerek bu geniş piyasaya kendi imkânlarımızla giriş yaptık. 

Şirketimiz; gelişen teknolojiyi her zaman yakından takip ederek, teknolojinin getirdiklerini bütün şantiyelerimizde ve yine teknolojiye paralel olarak tatbik etmektedir. 

Bugün ülkemizin her noktasında gerek projelendirme, gerek detay ve gerekse uygulama aşamalarında hizmet vermekteyiz. 

KAYRA YALITIM Ailesi tüm teknik ekibiyle Siz Değerli Müşterilerimize; daha sağlıklı, daha yaşanabilir ve daha güvenli mekânlar yaratabilmek amacıyla hizmetlerine başlamıştır. 

Poliüretan Köpük

Poliüretan Köpük sistemi, bina ve yapılarda son teknoloji bir ısı yalıtım sistemi olarak teknolojik ekipmanlar ile şantiye yerinde uygulanan en iyi ısı yalıtım sistemidir. Yeni nesil yalıtım sistemleri olan Poliüretan sprey köpük; doğrudan püskürtme işlemi kullanarak yalıtımı üretilmektedir.

Polyurea Sprey

Sprey Polyurea  sistemi püskürtülerek uygulandığından ek yeri oluşturmaz, % 500’ ün üstünde esneklik ve mükemmel aşınma dayanımını sağlar ve hızlı gerçekleşen uygulamasıyla zamanın çok önemli olduğu otel,fabrika,gibi hızlı servise açılacak alanlarda kesin çözüm sağlar..